Classy 1B Flat In The Heart Of South Kensington

  • 53 м²

Classy 1B Flat In The Heart Of South Kensington London розташовані в межах 1.3 км від Музею науки. Wi-Fi доступний для ділових і розважальних потреб гостей.

Це помешкання оснащене ванною кімнатою, в якій є фен і банні рушники. Крім того, є окремий туалет, душ і пральна машина.

Поряд зі зручностями для самостійного приготування їжі, такими як кухня, Classy 1B Flat In The Heart Of South Kensington пропонують гостям обідню зону, де вони можуть насолодитися їжею.

Меморіал Альберта розміщений за кілька хвилин ходьби від апартаментів, а станція метро Глоцестер-Роуд - всього за 5 хвилин ходьби. В межах 1.9 км від Classy 1B Flat In The Heart Of South Kensington знаходиться універмаг Harrods. Апартаменти розташовані на близькій відстані від залізничного вокзалу London West Brompton.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Classy 1B Flat In The Heart Of South Kensington Лондон
London Hues, 2 Bedroom Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

London Hues, 2 Bedroom Apartment

29 м від помешкання
The Courtfield By Nestor
Ціна лише для моб. пристроїв

The Courtfield By Nestor

8.5
Відмінно 612 відгуків
361 м від помешкання
USD 198 USD 178
за ніч
2Br Flat In The Heart Of South Kensington
Ціна лише для моб. пристроїв

2Br Flat In The Heart Of South Kensington

541 м від помешкання
USD 372 USD 335
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Охорона

    На кухні

    • Електрочайник

    В номерах

    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Тераса
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • У Classy 1B Flat In The Heart Of South Kensington можна розмістити домашніх тварин?
      У Classy 1B Flat In The Heart Of South Kensington не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть кухню з електрочайником, посудомийною машиною і духовкою.
    • Квартира Classy 1B Flat In The Heart Of South Kensington розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал London West Brompton розташований на близькій відстані від квартири Classy 1B Flat In The Heart Of South Kensington.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Classy 1B Flat In The Heart Of South Kensington Лондон

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити